Vand pagina de facebook.

MCL

Membru activ
Utilizator
Reputație
58
Puncte
18
Credite
178,9
Salutare. Doresc sa imi vand pagina de facebook deoarece nu mai prea am timp sa ma ocup si mi-e teama sa nu se duca de rapa in cativa ani.
Unii poate o stiu, altii poate nu, insa las aici un link ca sa va convingeti : https://www.facebook.com/vstrazii/
Mai multe informatii : impactul postarilor depinde de intervalul in care postezi imagine sau text.
orice postare trece de +20k impact
cel mai mare impact avut anul asta la o singura postare : 85k
cel mai mare impact avut anul trecut la o singura postare : 600k ( provenita si cu ajutorul unei reclame in valoare de 50 de lei )

CocA

Membru
Utilizator
Reputație
10
Puncte
3
Credite
3,1
Iti pot oferi 100
?
EDIT:

Un print la like-uri..sa vad de unde sunt ..daca se poate . Ms

Ultima editare:

MCL

Membru activ
Utilizator
Reputație
58
Puncte
18
Credite
178,9
Iti pot oferi 100
?
EDIT:

Un print la like-uri..sa vad de unde sunt ..daca se poate . Ms
Cred ca ai uitat sa mai adaugi un 0 la sfarsit. Poate nu sunt eu in stare sa valorific pretul paginii, insa am dat o cautare pe google... pana si pagini de 50k likes sunt evaluate undeva la 2,000 de lei.
Cred ca la asta te referi : *pagina este din 2014, nu au fost folosite smecherii, doar postari si postari promovate.

CocA

Membru
Utilizator
Reputație
10
Puncte
3
Credite
3,1
Salut.
Pagina nu este pt mine..eu am renuntat la facebook ....am intrebat un prieten care stiam ca cauta sa cumpere pagina FB...i-am trimis datele tale cu impactul ..la care el a facut oferta de 100 euro.
El a zis ca a cumparat o pagina cu mai putini useri dar cu impact de peste 150k la postare..pe care a dat 150 euro.
Oricum..iti urez Bafta cu vanzare.

Utilizatori care vizioneaza acest subiect (Înregistrați: 0, Vizitatori: 1)

Sus