Prezentare BGD1337

BGD1337

Membru
Utilizator
Reputație
13
Puncte
3
Credite
33,9
Salutare, ma numesc Bogdan am 19 ani si sunt pasionat de multe lucruri, iar o parte din ele se afla in mediul online.
Am terminat stiinte naturale la un liceu teoretic, cel mai bun de prin zona, insa am decis sa fiu lenes si sa nu ma duc la nicio facultate chiar daca din pacate sau din fericire am luat bacul.
Momentan ma axez sa castig cat mai multi $$ din online si poate cu noroc reusesc :D
Il invit si pe @Mutex sa isi faca o prezentare, pentru ca
Primul thread al fiecarei persoane va fi in forumul prezentari. Cu siguranta este bine ca primul post sa fie aici, este normal sa ne cunoastem mai bine.

sorin1812

Membru activ
Utilizator
Reputație
24
Puncte
8
Credite
110,5
Salutare!
Felicitari pentru atat de multe pasiuni. Bafta multa in tot ceea ce ti-ai propus sa faci.

Ma recunosc in prezentarea ta. Mai bine spus, tras la indigo.

Neverstopdreaming31

Membru activ
Utilizator
Reputație
29
Puncte
18
Credite
188,8
Salutare, ma numesc Bogdan am 19 ani si sunt pasionat de multe lucruri, iar o parte din ele se afla in mediul online.
Am terminat stiinte naturale la un liceu teoretic, cel mai bun de prin zona, insa am decis sa fiu lenes si sa nu ma duc la nicio facultate chiar daca din pacate sau din fericire am luat bacul.
Momentan ma axez sa castig cat mai multi $$ din online si poate cu noroc reusesc :D
Il invit si pe @Mutex sa isi faca o prezentare, pentru ca
Primul thread al fiecarei persoane va fi in forumul prezentari. Cu siguranta este bine ca primul post sa fie aici, este normal sa ne cunoastem mai bine.
Bine ai venit pe forum.
Spor la noi proiecte. Sarbatori fericite

Utilizatori care vizioneaza acest subiect (Înregistrați: 0, Vizitatori: 1)

Sus